У Полтаві пройшла першість міста по стендовій стрільбі

Новини
Олег Дубина26 березня 2013 о 11:491100 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві пройшла першість міста по стендовій стрільбі
Фото Василя ВасиликаВперше найкращі стрільці міста боролися за звання найкращого
У суботу, 23 березня на стрілецькому стенді «Сапсан» відбувся перший чемпіонат міста по стендовій стрільбі серед спортсменів та мисливців міста. Він був присвячений пам’яті колишнього спортсмена та видатного тренера Віталія Нечипоренка, який був відомий серед стендовиків області та України.

- Віталій Петрович підготував багато молодих юнаків, які представляли область на різних змаганнях, - розповідає Василь Василик, представник оргкомітету змагань.  –  Взагалі він був надзвичайно цікавою, хорошою людиною. Чудовий мисливець та природознавець. Що ж стосується першості, то вона була організована силами спортсменів та мисливців.

За нагороди змагалися 14 чоловік. Перше місце виборов Олександр Онищенко, а Юрій Курячий та Олексій Сова зайняли відповідно друге та третє місця.

Медалісти змагань (фото Василя Василика)Медалісти змагань (фото Василя Василика)

Слід зазначити, що минулого року збірна Полтавщина виборола ІІ місце на чемпіонаті України, а Олексій Сова показав найкращий результат змагань.

Довідка. Стендова стрільба  - один з підрозділів стрілецького спорту. Змагання зі стендової стрільби проводяться на відкритих стрільбищах. Стрільба ведеться з гладкоствольних рушниць дробовими зарядами по спеціальних мішенях-тарілочках. При влученні навіть декількох дробин у тарілочку, вона розбивається.