Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Будівлю швидкої у Полтаві здадуть в експлуатацію у серпні

Будівлю швидкої у Полтаві здадуть в експлуатацію у серпні

Сьогодні начальник Управління капбудівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан перевірив хід виконання робіт з реконструкції будівлі Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Полтаві (вул. Дмітрієва, 6). Їх планують завершити у серпні цього року.

Реконструкція будівлі триває з січня. Роботи вдалося розпочати з початку року завдяки вчасному прийняттю бюджету Полтавською обласною радою. У «швидкій» збільшилася кількість працівників. Тому для оптимізації роботи установи знадобився додатковий простір. Завдяки добудові четвертого поверху площа збільшиться на 1,6 тис. квадратних метрів.

Роботи не викликають небезпеки для вже існуючих конструкцій. Через добудову не виникне додаткове навантаження на фундамент. Будівельники зняли плити-перекриття, а четвертий поверх вони створюють з легких металевих конструкцій.

Кожного дня на обєкт приїздить інженер з безпеки. Він перевіряє в яких умовах працюють будівельники. Наразі до виконання робіт немає нарікань. За час проведення будівництва на обєкті не виникали небезпечні випадки.

За виконанням робіт слідкують представники підрядника. Також тут систематично проводять виїзні наради керівники облдержадміністрації.

Ми постійно контролюємо, щоб усі робітники були у касках і не порушували норми. Я спілкуюся з кожним будівельником і контролюю виконання робочих процесів, — розповів представник підрядника на обєкті.

На останній робочій нараді, яку ініціював голова Полтавської ОДА Валерій Головко, на даху будівлі вирішили встановити сонячні батареї. Це дозволить зробити її енергонезалежною. «Швидка» не буде страждати від можливих перепадів електроенергії.

Енергонезалежність — це головний тренд в усьому світі. Україна також слідує за ним. Окрім енергонезалежності, встановлення сонячних батарей вигідне з точки зору коштів. Ми зможемо економити значні суми на функціонуванні будівлі. Ми окупимо проект вже за 3-4 роки, а потім вийдемо на прибутковість, — зазначив Тимофій Голбан.

Крім того, у будівлі планують облаштувати енергоефективний фасад. Він покращить тепловий режим приміщень. Також перевага цього рішення — надійність експлуатації. Додаткові кошти на його функціонування не будуть потрібні найближчі 20 років.

Будівлю швидкої планують здати в експлуатацію у серпні. Всі роботи проходять і здаються за графіком.

На ремонт будівлі виділили 9,8 млн. грн з бюджету. За результатами тендеру цю суму зменшили до 8,9 млн. грн. Роботи здійснює полтавська компанія ВКФ «СЕН». За ходом їх виконання можна слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/).

Перейти до вмісту